Sorularınız mı var?

Tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Sakarya Sosyal Medya Ajansı

sakaryasosyal.com müşterilerinin marka değerini ve satışlarını arttırmayı amaçlayan tam hizmet dijital medya ofisidir. Tutku, yereli ve küreseli bir potada eritme, yaratıcılık, teknoloji sakaryasosyal.com'u öne çıkartan özelliklerdir.Kuruluşundan bu yana ölçümlemeye büyük önem veriyor yaptığımız işin çalışıp çalışmadığı sürekli kontrol ediyor, müşterilerimiz için maksimum faydayı sağlıyoruz.

sakaryasosyal.com tam iletişimin tam teşekküllü bir planla olduğunu inandığı için tam hizmet ajansı olarak faaliyet yürütmektedir. Kendi içerisinde kurumsal tasarımın hizmetleri (BTL), reklam tasarımı (ATL), dijital tasarımlar, prodüksiyon ve post-prodüksiyon gibi hizmetleri tek bir yerden uzmanları tarafından sağlamaktadır.

İşimiz reklam yaparak para kazanmak değil, müşterilerimize iyi ürünler yapmada yardımcı olup onlara para kazandırmaya çalışmaktır, bu yüzden “işiniz işimizdir” diyoruz…

Sorularınız mı var?

Tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın
Neden sakaryasosyal.com?

sakaryasosyal.com; tutku ve kalite ile birlikte çalışan, müşterileri için değer ve gelir oluşturan, markalandırma ve reklam ajansıdır.

sakaryasosyal.com'un önceliği müşterilerinin marka değerlerini, satış ve karlılığını artırmaktır. Yaratıcılığımızı, sanat kalitemizi, teknolojiye hakimiyetimizi bu amaçlar uğruna kullanırız.

Yaptığımız her işte başta müşteri memniyetini alarak öncelikle iyi bir analiz yapar, strateji üretiriz, bu stratejiyi yaratıcı fikirlerle şekillendirir, sanatsal ve teknolojik yeteneklerimizle projeyi olgunlaştırır, iş bitiminde ise sonuçlarını görülebilir kılmak için uğraşır, asıl amacımız olan müşteri memnuniyetini yerine getiririz.

sakaryasosyal.com’un önemli farklarından bazıları ise hız, müşterinin bütçesinin en verimli şekilde kullanması için dürüst bir yönlendirme yapmasıdır.

Ticarete fayda sağladığının farkında olarak tasarımlarını hazırlamaktadır. Sadece tasarım yapıp bırakmaz işin çalışıp çalmadığına da kafa yorar. Yapılan işin hangi lokasyonda kimlere yapıldığını inceleyerek tasarım kararlarını verir.


Top