Sakarya 3 Boyutlu Modelleme ve Tasarım - sakaryasosyal.com

Sakarya 3 Boyutlu Modelleme ve Tasarım

3D Modelleme ve tasarım ihtiyaçlarınızda, çözüm ve tasarım odaklı başarılı kompozisyonlar üretiyor

isimizdijital.com olarak firma ihtiyacınızı en doğru şekilde belirliyor ve A’dan Z’ye hazırlıyoruz. Çünkü ihtiyaç kalemlerinin tek elden ve en doğru kararla yürütülmesi gerektiğini düşünüyoruz. Gelin ihtiyacınız olan tüm dijital alanlarda birlikte çalışalım.

3 Boyutlu Modelleme ve Tasarım Fiyatları?

3 Boyutlu Modelleme ve Tasarım fiyatları birçok kritere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Çalışma süresi ve işin ayrıntıları fiyatı belirleyen etmenlerin başında gelmektedir. Bu süreci birlikte kararlaştırmak ve sizlere detaylı bilgi verebilmemiz için bizimle iletişime geçin!

Tüm sorularınız için uzmanımızla görüşün!

İş Başlangıcı

Tasarım karmaşadan sadelik çıkartma sanatıdır. Hayatın içinde olan yoğunluğun aksine işinizi, ürününüzü ya da firmanızın yoğun ve girift yapısını kullanacağımız 3D Modelleme ve tasarımlar ile sadeleştirmeli, basit anlatmalısınız.

Tasarım Süreci

Tasarım sürecimizin ortalama 2-4 hafta olup bu süreçte birçok kriter göz önünde bulundurularak hareket edilir. Tasarım süreci içerisinde sizden alınan briefler doğrultusunda hareket edilir ve firmanızın ihtiyacı olan strateji doğrultusunda tasarım süreci işler.

İş Teslimi

Tasarımalarınız hazır! Kullanınlan modelleme, tasarım, hikaye ve tüm ayrıntıları açıklanır. Hazırlanan tasarımı sizlere teslim edilirken ileride kullanacağız tüm alanlar için bir kullanım klavuzu ile birlikte teslim edilir.


Top