Sakarya Blog Sitesi Fiyatları - sakaryasosyal.com

Sakarya Blog Tasarım ve Uygulama

Yazılım ve Tasarımlarınız Profesyonel Olarak Yapılsın.

Blog siteleri; belirli bir hedef kitleye veya ürüne özel tasarlanmış, özellikle dijital pazarlama faaliyetlerinde kullanılmak ve dijital dönüşümü arttırmak için oluşturulmuş sayfalara verilen isimdir. Yapılan veya yapılması planlanan dijital kampanyalarda, reklamların yönlendirildiği tek yer olması ve geri dönüşlerin bu sayfa üzerinden alınması nedeniyle bütün kampanyanın gidişatı için başarılı ve doğru bir site inşası için kritik önem taşımaktadır.

Blog Tasarım ve Uygulama Fiyatları?

Blog Tasarım ve Uygulama fiyatları birçok kritere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Çalışma süresi ve işin ayrıntıları fiyatı belirleyen etmenlerin başında gelmektedir. Bu süreci birlikte kararlaştırmak ve sizlere detaylı bilgi verebilmemiz için bizimle iletişime geçin!

Tüm sorularınız için uzmanımızla görüşün!

İş Başlangıcı

Sizden alınan briefler doğrultusunda hareket edilir. Firmanızın, markanızın kimliğini en doğru şekilde yansıtacak ve potansiyel müşteri kitlenizi harekete geçirecek bir tasarım hazırlanması için sürekli iletişim halinde sizlere bilgi verilir.

Tasarım Süreci

Tasarım sürecimizin ortalama 1-3 hafta olup bu süreçte birçok kriter göz önünde bulundurularak hareket edilir. Tasarım süreci içerisinde firmanızın mevcut ve potansiyeline göre tasarım süreci işler, bu süreçte moda olanın er yada geç eskiyeceği mantığı ile hareket edilir.

İş Teslimi

Tasarımalarınız hazır! Blog tasarımında kullanınlan tasarım, hikaye ve mizanpaj en ayrıntılı şekilde açıklanır. Hazırlanan blog tasarımı sizlere teslim edilirken ileride kullanacağız tüm alanlar için bir kullanım klavuzu ile birlikte teslim edilir.


Top