Sakarya E-Ticaret Sitesi Fiyatları - sakaryasosyal.com

Sakarya e-ticaret Sitesi ve Pazarlama

İşinizi şimdi e-ticaret’e taşıyın!

E-ticarete yeni başlıyor olabilirsiniz. Ya da mevcut sitenizde yaşadığınız sorunlar da olabilir. Bunları en iyi şekilde dinliyor, anlıyor ve yeni çözümler üretiyoruz! Şablon veya hazır hiçbir tema kullanmıyoruz; Tasarımlarımız sizden alınan briefler doğrultusunda kurumunuzun ihtiyaçlarına göre firma karakterinizi en doğru şekilde yansıtan modern, kullanıcı dostu bir tasarım hazırlıyoruz.

Tüm İhtiyaçlarınızı biliyoruz

E-ticaret alanında 10 yılı aşkın tecrübemiz ile, size en iyi çözümleri sunuyoruz. Sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri sunmak ve hayata geçirmek bizim görevimiz.

Tüm sorularınız için uzmanımızla görüşün!

Yazılımlarımız

Yazılımlarımız tamamı open-source (Açık kaynak kodlu) olarak hayata geçirilmektedir. Tamamen .net c# alt yapısı ile üretilen e-ticaret paketlerimizin tamamı sınırsız olarak geliştirilebilmektedir.

Özel Tasarım

Şablon veya hazır hiçbir tema kullanmıyoruz! Tasarımlarımız sizden alınan briefler doğrultusunda kurumunuzun ihtiyaçları belirlenerek firma karakterinizi yansıtan modern, kullanıcı dostu bir tasarım hazırlanır.

Yönetim Paneli

E-ticaret sitenize kolay ürün girişi yapabilmeniz, siparişlerinizi kolay takip edip gönderebilmeniz ve satışlarınızı detaylı raporlayabilmeniz için kullanıcı dostu kolay arayüzü ile kontrol tamamen sizin elinizde!


Top