Sakarya Grafik Tasarım Ajansı - sakaryasosyal.com

Sakarya Grafik Tasarım Ajansı

Farklı logo tasarımları arasından en iyi logoyu seçmenizde yardımcı oluyoruz.

sakarysosyal.com basılı ve dijital mecralar için yüksek etkileşimli tasarımlara hayat verir. Grafik tasarımın başarıya ulaşması, yaratıcılığın yanında sektöre hakimiyeti de gerektiren bir konudur. Gerçekleştirdiği analizler ve araştırmalar sayesinde sadece reklam-iletişim sektörüne değil, çözüm ortağı olduğu markaların sektörüne de hakim olan Sakaryasosyal.com Reklam Ajansı, şirketlerin potansiyel müşteri profiline göre hazırladığı grafik tasarım çalışmalarıyla marka değerini artırır.

Grafik Tasarım Fiyatları?

Grafik tasarım fiyatları birçok kritere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Çalışma süresi ve işin ayrıntıları fiyatı belirleyen etmenlerin başında gelmektedir. Bu süreci birlikte kararlaştırmak ve sizlere detaylı bilgi verebilmemiz için bizimle iletişime geçin!

Tüm sorularınız için uzmanımızla görüşün!

İş Başlangıcı

Sizden alınan briefler doğrultusunda hareket edilir. Firmanızın, markanızın kimliğini en doğru şekilde yansıtacak ve potansiyel müşteri kitlenizi harekete geçirecek bir tasarım hazırlanması için sürekli iletişim halinde sizlere bilgi verilir.

Tasarım Süreci

Tasarım sürecinde birçok kriter göz önünde bulundurularak hareket edilir. Tasarım süreci içerisinde firmanızın mevcut ve potansiyeline göre tasarım süreci işler, bu süreçte moda olanın er yada geç eskiyeceği mantığı ile hareket edilir.

İş Teslimi

Tasarımalarınız hazır! Görsel yada yazılı tasarımda, hikaye ve tüm renkler en ayrıntılı şekilde açıklanır. Hazırlanan tasarım sizlere teslim edilirken ileride kullanacağız tüm boyutlar ve baskı için uygun olarak teslim edilir..


Top