Sakarya Kurumsal Kimlik Tasarımı - sakaryasosyal.com

Sakarya Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Kimlik, bir kurumun ruhunu, kimliğini yansıtan görsel öğelerin bütünüdür.

İyi bir kimlik; markanın hem iç hem de dış görünüşünün gücününü sağlar. sakaryasosyal.com'da bir markanın görünümünü ve dolayısıyla algısını yaratıyoruz. Kurumsal kimlik, kurumsal tasarım ve iletişim uzmanları olarak, tüm boyutlarda yaratıcı marka kimlikleri geliştiriyoruz.

Kurumsal Kimlik Fiyatları?

Kurumsal kimlik fiyatları birçok kritere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Çalışma süresi ve işin ayrıntıları fiyatı belirleyen etmenlerin başında gelmektedir. Bu süreci birlikte kararlaştırmak ve sizlere detaylı bilgi verebilmemiz için bizimle iletişime geçin!

Tüm sorularınız için uzmanımızla görüşün!

İş Başlangıcı

Sizden alınan briefler doğrultusunda hareket edilir. Firmanızın, markanızın kimliğini en doğru şekilde yansıtacak ve potansiyel müşteri kitlenizi harekete geçirecek bir tasarım hazırlanması için sürekli iletişim halinde sizlere bilgi verilir.

Tasarım Süreci

Tasarım sürecimizin ortalama 3-6 hafta olup bu süreçte birçok kriter göz önünde bulundurularak hareket edilir. Tasarım süreci içerisinde firmanızın mevcut ve potansiyeline göre tasarım süreci işler, bu süreçte moda olanın er yada geç eskiyeceği mantığı ile hareket edilir.

İş Teslimi

Tasarımalarınız hazır! Kurumsal Kimlik tasarımında kullanınlan tasarım, hikaye ve tüm renkler en ayrıntılı şekilde açıklanır. Hazırlanan kurumsal kimlik tasarımı sizlere teslim edilirken ileride kullanacağız tüm alanlar için bir kullanım klavuzu ile birlikte teslim edilir.


Top