Sakarya Logo Tasarım - sakaryasosyal.com

Sakarya Logo Tasarım

Farklı logo tasarımları arasından en iyi logoyu seçmenizde yardımcı oluyoruz.

Sakaryasosyal.com olarak firmanızı veya markanızı gerçekten temsil edecek kalitede, sadelikte ve etkileyici bir logoya sahipseniz akılda kalırsınız, kolay hatırlanırsınız. Bu şekilde marka imajınız daha iyi hafızada kalır. Size özel bir logoyu tasarlarken, sizi en iyi anlatan fikirlerle tasarlamak için profesyonel yaklaşımımızla kreatif olarak tasarlıyoruz.

Logo Tasarım Fiyatları?

Logo tasarım fiyatları birçok kritere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Çalışma süresi ve işin ayrıntıları fiyatı belirleyen etmenlerin başında gelmektedir. Bu süreci birlikte kararlaştırmak ve sizlere detaylı bilgi verebilmemiz için bizimle iletişime geçin!

Tüm sorularınız için uzmanımızla görüşün!

İş Başlangıcı

Sizden alınan briefler doğrultusunda hareket edilir. Firmanızın, markanızın kimliğini en doğru şekilde yansıtacak ve potansiyel müşteri kitlenizi harekete geçirecek bir tasarım hazırlanması için sürekli iletişim halinde sizlere bilgi verilir.

Tasarım Süreci

Tasarım sürecimizin ortalama 2-4 hafta olup bu süreçte birçok kriter göz önünde bulundurularak hareket edilir. Tasarım süreci içerisinde firmanızın mevcut ve potansiyeline göre tasarım süreci işler, bu süreçte moda olanın er yada geç eskiyeceği mantığı ile hareket edilir.

İş Teslimi

Tasarımalarınız hazır! Logo tasarımında kullanınlan tasarım, hikaye ve tüm renkler en ayrıntılı şekilde açıklanır. Hazırlanan logo tasarımı sizlere teslim edilirken ileride kullanacağız tüm alanlar için bir kullanım klavuzu ile birlikte teslim edilir.


Top