Sakarya Sosyal Medya Ajansı

sakaryasosyal.com Kimdir?

Biz, dijital ve geleneksel mecraların tüm dinamiklerini takip eden, kreatif ve genç bir ekibiz. Ürün veya hizmetlerinizin, hedef kitlesine akılda kalıcı mesajlarla doğru dilde, doğru zamanda ve doğru stratejiyle ulaşması için çalışırız.

sakaryasosyal.com Nasıl Çalışır?

sakaryasosyal.com olarak markalara vaadimiz, bulundukları sektörde onları güçlü stratejilerle konumlandırmaktır.

Reklam ve pazarlama bütçelerini maksimum verimli kullanmaya özen gösterir, kampanya yönetiminin yanında detaylı bir analiz ve proje raporu da sunarız. Kurulduğumuz günden bugüne hizmet verdiğimiz birçok marka kısa sürede rakiplerinden ayrışmış ve yeni bir soluk kazanmıştır.

sakaryasosyal.com Ne Üretir?

Markalar ile hedef kitle arasında efektif iletişim kanalları oluşturmak veya markayı bulunduğu sektörde rakipleri arasında doğru konumlandırmak için planladığımız ve uyguladığımız tüm stratejiler, ajansımızın omurgasını oluşturur.

Markaya geleneksel ve dijital alanda söz sahibi olma şansı sunan sakaryasosyal.com, çalıştığı her marka ile işbirliği içinde bütünleşik çözüm alternatifleri üretir.

Markaların, İhtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda ürettiğimiz hizmetler arasında;

Web Tasarım

tick-mark.png Sosyal Medya Yönetimi

tick-mark.pngE-Ticaret & Yazılım Desteği

tick-mark.pngLogo Tasarımı

tick-mark.pngGrafik Tasarım

tick-mark.pngKurumsal Kimlik

Markaya geleneksel ve dijital alanda söz sahibi olma şansı sunan sakaryasosyal.com, çalıştığı her marka ile işbirliği içinde bütünleşik çözüm alternatifleri üretir. Üretilen her çözümün odağında yaratıcılık ve deneyim yatar.


Top